Rekord w Kula Hula. Ponad 15 tysięcy dla Domisia – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   10 czerwca 2019 08:30

15069 złotych zebrano podczas 4. Charytatywnego Turnieju o Złoty Kręgiel, zorganizowanego w kręgielni Kula Hula w Oświęcimiu. Pieniądze trafią na leczenie Dominika Ropka.

Do turnieju zgłosiło się 20 drużyn. Zwyciężył Domiś, na jego konto trafiło 15069 tysięcy złotych. To ponad sześć tysięcy złotych więcej, niż rok temu.

Zwycięzcą 4. Charytatywnego Turnieju o Złoty Kręgiel została drużyna Niepozorni, drugie miejsce zajęła ekipa NIEPOZORNI – Alu-Stolarka Wróbel, a trzecią lokatę zajęli Umencki. 

„Zwycięzców było tak naprawdę dwudziestu, bo właśnie tyle drużyn wzięło udział w naszej akcji” – relacjonuje Joanna Szczygieł, menadżerka kręgielni Kula Hula – „Każdy, z dobrego serca przekazał darowiznę dla Dominika, małego wielkiego chłopczyka, który walczy o zdrowie”.

Impreza, jak w poprzednich latach odbyła się pod patronatem Faktów Oświęcim.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa