Referendum w sprawie odwołania burmistrz Brzeszcz

4 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 grudnia 2016

Kilka kartek już podpisanych przynieśli przed Urząd Gminy w Brzeszczach rodzice niepełnosprawnych dzieci i osoby je wspierające. Zbierają podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania burmistrz Cecylii Ślusarczyk.Rodzice zorganizowali przed magistratem manifestację. Dotyczyła kwestii dowozu małego niepełnosprawnego Bartka Łęckiego do dziennego ośrodka rewalidacyjno-wychowawczego w Kozach. O sprawie informowaliśmy TUTAJ. Wkrótce zamieścimy dalszy ciąg tej historii.

Właśnie sprawa Bartka stała się przyczyną zebrania grupy inicjatywnej i rozpoczęcia formalności zmierzających do odwołania burmistrz Ślusarczyk z urzędu.

Aktualnie trwa zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum. Inicjatorzy zapowiadają, że listy na podpisy będą kolportować m.in. w sklepach.

Przypomnijmy, że Cecylia Ślusarczyk zakończyła niedawno połowę swojej czteroletniej kadencji.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa