Ratownicy wyłamali okno, by wydostać nieprzytomnego

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 kwietnia 2016 13:15

Mieszkaniec Włosienicy stracił przytomność w swoim domu, w którym był sam. Jego brat zadzwonił po pomoc. Dyspozytor wysłał do sołectwa straż pożarną i pogotowie ratunkowe.

49-letni włosieniczanin prawdopodobnie doznał ataku epilepsji. Leżącego na podłodze wypatrzył przez okno mieszkający w Porębie Wielkiej brat, który przyjechał skosić trawnik. Nie mógł jednak wejść do domu, bo drzwi były zamknięte.

Na miejsce przyjechały sekcje strażackie z Ochotniczej Straży Pożarnej we Włosienicy i jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ochotnicy podważyli uchylone okno i weszli do środka, po czym otworzyli drzwi ratownikom medycznym. Ekipa pogotowia ratunkowego zabrała nieprzytomnego 49-latka do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa