Ranne zderzenie w Zasolu – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   22 stycznia 2018

Dwie osoby trafiły do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu po zderzeniu dwóch samochodów w Zasolu. Nie była to dzisiaj jedyna kraksa.

Było jeszcze ciemno, gdy dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Łęckiej i Kostka Jagiełły w Zasolu. 56-letnia mieszkanka Kęt skręcała fiatem punto w lewo. Zderzyła się z volkswagenem golfem, prowadzonym przez 42-letniego zasolanina.

Ratownicy medyczni zdecydowali, że na szpitalny oddział ratunkowy trafi oboje kierujących. U kobiety lekarze stwierdzili uraz klatki piersiowej. Kęczanka pozostała na leczeniu szpitalnym.

Dalsze okoliczności wypadku ustalą policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach.

W stłuczce przed godziną 10 na ulicy Grunwaldzkiej ucierpiały już tylko samochody. 47-latka z gminy Oświęcim wyjechała mazdą z drogi podporządkowanej na główną, wymuszając tym samym pierwszeństwo na renaulcie, prowadzonym przez 40-letniego oświęcimianina.

W tym przypadku interwencja służb medycznych nie była potrzebna. Sprawczyni kolizji dostała od policjantów mandat i punkty karne.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa