Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Przyszła do marketu po elektronarzędzia, ale zapłacić nie chciała
- Paweł Wodniak
- 13 sierpnia 2021
- 13:26
Reklama
Pewna kobieta przyszła do marketu budowlanego w Oświęcimiu, by wyjść z niego z kompletem elektronarzędzi. Zapłacić jednak nie zamierzała.
49-letnia mieszkanka Przeciszowa próbowała przejść w Castoramie poza kasami i wynieść ze sklepu sprzęt o wartości ponad trzech tysięcy złotych. Nie umknęło to jednak uwadze personelu.
Pracownicy ochrony zatrzymali kobietę i wezwali policję. Przeciszowiance grozi teraz kara do pięciu lat więzienia. Elektronarzędzia wróciły na półki.