Przysyłajcie zdjęcia maluchów, galeria eFO czeka

Paweł Wodniak  |   Fakty,Noworodki  |   21 maja 2020 12:22

Noworodkowa galeria eFO czeka na zdjęcia waszych dzieci. Przesyłajcie nam zdjęcia maluchów z powiatu oświęcimskiego, urodzonych w czasie epidemii.

Od stycznia 2009 roku wykonaliśmy i umieściliśmy w Faktach Oświęcim zdjęcia ponad siedmiu tysięcy dzieci, które przyszły na świat w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu. Ostatni raz wizytę na oddziale noworodkowym złożyliśmy 13 marca. Od tego czasu, z wiadomych względów, nie wykonujemy zdjęć osobiście.

Dlatego proponujemy rodzicom noworodków, które przyszły na świat, by przesyłali nam fotki swoich pociech, a my umieścimy je w noworodkowej galerii eFO.

Tych, którzy chcą się podzielić z czytelnikami eFO swoim szczęściem, zachęcamy, by zapoznali się najpierw z naszą zakładką Noworodki.

Prosimy o zdjęcia twarzy dziecka wykonane w poziomie w wysokiej rozdzielczości. Najlepiej wykonać kilka ujęć, do wyboru. Należy też wydrukować, wypełnić i podpisać zgodę na publikację, którą zamieszczamy poniżej. Zdjęcia, a także skan lub fotografię oświadczenia proszę przesłać na adres redakcja@faktyoswiecim.pl, pisząc w temacie wiadomości słowo „noworodki”.

Zgoda na publikację

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .