Przyjdź na Powiatowy Szczyt Antysmogowy – FILM

Marcin Cichowski  |   Fakty,Meteo  |   18 kwietnia 2018 10:40

Powiatowy Szczyt Antysmogowy, zorganizowany przez starostwo powiatowe w Oświęcimiu rozpocznie się w dzisiaj o godzinie 16 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu.

Podczas szczytu na ekranie pojawi się film zrealizowany przez Krakowski Alarm Smogowy „Cały ten smog”, następnie głos zabiorą włodarze gmin i zaproszeni goście. Na koniec zaplanowana jest dyskusja. Warto przyjść na to spotkanie.

 Zwiastun filmu o zdrowotnych skutkach smogu

Film powstał przede wszystkim z myślą o rodzicach, nauczycielach i tych, którzy należą do grup ryzyka. Jest udostępniany bezpłatnie wszystkim, którzy chcą zorganizować pokaz np. w szkole, przedszkolu lub trafić z nim do sąsiadów i znajomych.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .