Przewrócili samochód na dach – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   30 kwietnia 2018

Jakieś mięśniaki o bardzo małych rozumkach przewróciły samochód na dach. Właściciel szacuje straty, a policja szuka wandali.

Informację o samochodzie „zaparkowanym” na dachu na jednym z parkingów na osiedlu Chemików w Oświęcimiu otrzymaliśmy wraz ze zdjęciem od naszego czytelnika.

Mały pojazd aixam stał na parkingu przy ulicy Wyspiańskiego. Początkowo na kołach. Tak go przynajmniej pozostawił 44-letni właściciel, mieszkaniec Oświęcimia.

Sprawcy działali pod osłoną nocy. Posiadacz zobaczył samochód na dachu rankiem, kilkanaście godzin po zaparkowaniu. Zgłosił sprawę na policję. Kryminalni prowadzą ją pod kątem uszkodzenia mienia.

Do tego aktu wandalizmu doszło w nocy z soboty na niedzielę. Z pewnością wywrócenie samochodu na dach nie było czynnością, która przebiegała bezgłośnie. Z pewnością hałas obudził niektórych mieszkańców ulic Wyspiańskiego i Kochanowskiego.

Dochodzeniowcy apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w identyfikacji sprawców tego przestępstwa o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numerem telefonu 33 847 52 80.

Policjanci gwarantują anonimowość.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa