Przewrócił ciężarówkę na bok

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 kwietnia 2018

Ciężarówka przewróciła się na bok na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. Przez pewien czas ruch na drodze ze stolicy powiatu do górniczego miasta był utrudniony.

Okoliczności tego zdarzenia bada policja. Przyczyną mogła być prędkość na łuku drogi i mokra od deszczu jezdnia. Na miejsce poza policjantami przyjechał zespół ratownictwa medycznego i zastępy strażackie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach.

Karetka pogotowia ratunkowego zajęła się poszkodowanym kierowcą ciężarówki. Służby wprowadziły na drodze wojewódzkiej nr 933 ruch wahadłowy. Szosa jest już przejezdna.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa