Przekroczył prędkość o 100 kilometrów

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 sierpnia 2017 16:14

Dostał mandat, punkty karne i stracił prawo jazdy. A wszystko dlatego, że przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 kilometrów na godzinę.

Policjanci z oświęcimskiej drogówki czuwali nad bezpieczeństwem ruchu drogowego na ulicy Beskidzkiej w Grojcu, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 948, łączącej Oświęcim z Kętami.

Tuż przed północą dostrzegli bardzo szybko zbliżający się samochód. Radar pokazał prędkość 161 km na godz. w miejscu, gdzie obowiązywała „sześćdziesiątka”.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd. Za kierownicą seata siedział 22-letni mieszkaniec Osieka, który ma prawo jazdy od dwóch lat. Po popełnionym poważnym wykroczeniu stracił je na trzy miesiące.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa