Przecenili towar na własną rękę. Grożą im po dwa lata więzienia

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   29 września 2020 14:05

Mąż i żona przekleili ceny z tańszej odzieży, na droższą. Małżonkowie „przecenili” towar, bo chcieli zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Do próby oszustwa doszło w jednym z marketów w Chełmku. 50-latek ze Śląska i jego małżonka wybrali cztery sztuki odzieży. Następnie zamienili ceny z wyższych na niższe, przeklejając je z tańszego asortymentu.

Ta operacja nie umknęła jednak czujnym oczom ochroniarzy, którzy dostrzegli próbę oszustwa i powiadomili policję. Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali małżonków i przedstawili im zarzut oszustwa.

Za próbę „zaoszczędzenia” kilkudziesięciu złotych, małżonkom grozi grzywna, ograniczenie wolności lub dwa lata za kratkami.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa