Program grantowy Małopolska Lokalnie

Yuliia Kutepova  |   Fakty  |   21 lipca 2021 10:40

Ruszył konkurs grantowy w ramach FIO Małopolska Lokalnie. Młode organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne mogą ubiegać się o dofinansowanie. 

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zorganizowali konkurs grantowy dla mieszkańców i organizacji pozarządowych z Małopolski.

Dofinansowanie wynosi do 6000 tys. złotych

Konkurs jest podzielony na dwie ścieżki wsparcia: projekty społeczne młodych organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych, pochodzących z Małopolski oraz projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych. 

„Wspólnie z grupą znajomych masz interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Grantowy Małopolska lokalnie, którego partnerem jest Województwo Małopolskie” – czytamy na stronie malopolska.pl

Nabór projektów trwa do 28 lipca

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na spotkaniach informacyjnych, których terminy są podane na stronie malopolskalokalnie.pl oraz profilu FB programu. 

„Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników” – mówi Agnieszka Węgrzyn, specjalistka ds. promocji Małopolska Lokalnie.

.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .