Prezydent odwiedził dziewięciolatka w mieszkaniu – FILM

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   4 października 2018 19:10

Prezydent Andrzej Duda odwiedził chłopca, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym z kolumną prezydencką. Około godz. 18.30 przyjechał do jego mieszkania.

Dziewięcioletni Damian wyszedł ze szpitala przed godziną 18 ze stłuczonym kolanem. Wrócił do mieszkania w bloku nieopodal miejsca zdarzenia.

Niedługo później przed powiatową siedzibę policji przyjechała kolumna prezydencka. Prezydent Andrzej Duda wysiadł z limuzyny i w towarzystwie funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa poszedł do bloku, w którym mieszka uczestnik nieszczęśliwego zdarzenia.

Głowa państwa wyszła po kilkunastu minutach. Kilka osób biło prezydentowi brawo.

 

Przeczytaj również:

Radiowóz z kolumny prezydenckiej potrącił dziecko – FOTO

Komentarze
  • 5 października 2018 07:30

    kazimierz 01

    Szkoda chłopaka za jego stres. Bo w konsekwencji na szczęście nie ma uszczerbku na zdrowiu. Ciekawa jest jednak reakcja portalu. Najważniejsze z całej wizyty Prezydenta jest gapiostwo krakowskiego policjanta. No tak, Prezydent Polski odwiedza nasze miasto prawie codziennie i mówi to co zawsze, wiec nie warto zwracać uwagi na to co powiedział. Czy zarządzający portalem nie uważają, że są żałośnie uprzedzeni ? Coś słyszałem , że dziennikarz powinien być obiektywny.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa