Prezydent Duda pod klepsydrami – FOTO

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   3 października 2018 18:05

W czwartek do Oświęcimia przyjeżdża na spotkanie z mieszkańcami powiatu prezydent Andrzej Duda. Starostwo zaprasza mieszkańców w dość nietypowym miejscu.

Zaproszenie na spotkanie z głową państwa, podpisane przez Zbigniewa Starca, starostę powiatowego, dostrzegliśmy na drzewie ogłoszeniowym przy ulicy Śniadeckiego.

Ktoś powiesił je w części zwyczajowo przeznaczonej na informacje o zmarłych i ich ostatniej drodze. I właśnie pod klepsydrami znalazł się plakat, zachęcający do przyjścia na spotkanie z prezydentem przed Oświęcimskim Centrum Kultury.

Przypominamy, że Andrzej Duda ma się pojawić w stolicy powiatu o godzinie 17.

 

Przeczytaj również:

Prezydent Duda spotka się z mieszkańcami Oświęcimia

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa