Prawie sto zarzutów handlu narkotykami dla 28-latka

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 czerwca 2018

Oświęcimscy policjanci zatrzymali 28-letniego dilera. Przedstawili mu prawie sto zarzutów handlu narkotykami. Znaleźli też 170 porcji amfetaminy.

Kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że 28-letni mieszkaniec miasta jest osobą trudniącą się sprzedażą środków odurzających. Mężczyzna z dilerki zrobił sobie źródło utrzymania. Miał kilku stałych klientów, których zaopatrywał, kasując od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Policjanci weszli do mieszkania, w którym mieszkał podejrzany i znaleźli amfetaminę, z której można było wydzielić 170 porcji narkotyku.

Młody mężczyzna usłyszał na razie 98 zarzutów handlu narkotykami i jeden zarzut ich posiadania. W sumie grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa