Praca w Western Camp Resort w Zatorze

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   28 marca 2018

Western Camp Resort, powstający w Zatorze kompleks wypoczynkowy, zlokalizowany w pobliżu największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia, poszukuje pracowników.

Oddalony o 1,6 km od bram Parku obiekt zagwarantuje 600 miejsc noclegowych w komfortowych, klimatyzowanych szesnastu domkach (czteropokojowych z niezależnymi łazienkami), czterdziestu oryginalnych indiańskich namiotach Tipi, ale także w czterdziestu kowbojskich wozach.

Na terenie obiektu znajdują się również nowoczesne boiska do piłki nożnej i siatkówki, jak też niepowtarzalne place zabaw.

Western Camp Resort rozpoczął rekrutację pracowników na sezon 2018. Poszukiwane są osoby na stanowiska:
– manager obiektu,
– kucharz,
– obsługa restauracji / kelnerzy,
– recepcjonistka,
– pomoc kuchenna,
– pokojówka,
– ogrodnik,
– służby sprzątające.

Chętni mogą zgłaszać się mailowo, pisząc na adres praca@westerncamp.pl Aplikując należy złożyć swoje CV ze zdjęciem, podać dane teleadresowe oraz dopisać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentację kompleksu Western Camp Resort możecie znaleźć we vlogu Parku Rozrywki Energylandia.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa