Praca w największym parku w Polsce

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   7 sierpnia 2020 07:00

W Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze trwa rekrutacja pracowników. Firma oferuje pracę stałą i sezonową na czas wakacji.

Zatrudnienie znajdą operatorzy maszyn i urządzeń, kasjerki i kasjerzy, pracownicy obsługi ruchu turystycznego, służby sprzątające, ogrodnicy, szefowie kuchni, kucharze, piekarze, kelnerki i kelnerzy, barmanki i barmani, pomoc kuchenna a także cukiernicy.

„Energylandia oferuje pracę stałą lub sezonową w formie umowy o pracę lub zlecenia dającą możliwość rozwoju w nowoczesnej, rozwijającej się firmie” – zapewnia Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Energylandii.

Atutem są programy benefitów, między innymi darmowe bilety do parku. Pracodawca wymaga rzetelności, uczciwości, motywacji do pracy, a także komunikatywności i entuzjazmu. 

Chętni mogą zgłaszać się osobiście w biurze kadr (budynek Energylandia Logistic), mailowo – pisząc na adres praca@energylandia.pl (w tytule proszę wpisać preferowane stanowisko) lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie energylandia.pl

 

Zgłoś się

Aplikując należy złożyć swoje CV ze zdjęciem, podać dane teleadresowe oraz dołączyć klauzulę:

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO”) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – Energy 2000 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Energylandia sp. k. z siedzibą w Przytkowicach (dalej: „Energylandia”) moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez Energylandię procedury rekrutacyjnej:

na stanowisko: __________________________________________________________

(proszę wpisać stanowisko)

dla potrzeb (proszę wybrać właściwe):
– aktualnej rekrutacji;
– aktualnej i przyszłych rekrutacji w okresie do końca bieżącego roku kalendarzowego. rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa