Pozytywna Ozdoba Świąteczna. Do zgarnięcia ponad sto nagród

Redakcja eFO  |   Fakty  |   26 listopada 2021 14:55

Puchar wójta, eko medal i ponad sto nagród trafi do zwycięzców w konkursie na Pozytywną Ozdobę Świąteczną.

Nagrodą specjalną jest puchar wójta gminy Osiek.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy dowolną metodą i i w dowolną ilość osób przygotować ozdobę / ozdoby świąteczne i przekazać między 29 listopada a 3 grudnia do jednego z dwóch punktów:

– Gminnej Biblioteki Publicznej w Osieku ul. Główna 125 (w pn-śr w godz. 10-18, czw-pt w godz. 8-16,
– Szkoły Podstawowej w Zaborzu, w godz. 7-19

„Koniecznie dołączcie do swojej pracy imię, nazwisko oraz nazwę miejscowości, w której mieszkacie” – zachęcają do udziału Pozytywni, organizatorzy konkursu.

Wyniki konkursu organizatorzy podadzą na stronie FB / Stowarzyszenie Pozytywni w sobotę 4 grudnia, a nagrody wręczą w niedzielę 5 grudnia o godz. 16 w sali WDK w Osieku – podczas 2. Pozytywnego Bazaru Charytatywnego dla Maciusia.

Maciuś Matusiak cierpi na zespół Jouberta. Ma niespełna dwa latka i mieszka z rodziną w Osieku. Potrzebne są fundusze na rehabilitację dziecka. Wszystkie prace konkursowe będą do zdobycia podczas bazaru charytatywnego w niedzielę 5 grudnia w godz. 10-17. 

Wydarzenie odbędzie się w sali WDK w Osieku, przy ulicy Głównej 125.

Eko-Pozytywna Ozdoba

Jeśli Pozytywni, to rownież promowanie wszystkiego, co eko. Dlatego specjalną nagrodą będzie medal wykonany przez podopiecznych Stowarzyszenia dla Dzieci Niepełnosprawnych „Promyk”.

„Mamy dla Was ponad sto nagród, a liczba prac przekazanych na konkurs jest nieograniczona. Gorąco Was zapraszamy do zabawy” – dodają Pozytywni.

Dodatkowych informacji udzielają koordynatorzy konkursu pod numerami telefonów 502 245 386 609 106 703.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .