Pożegnaj zbędne kilogramy, odwiedź nowy gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   2 czerwca 2020 07:00

Jak odżywiać się zdrowo? Jak utrzymać wypracowane rezultaty? Czy zdrowa dieta jest trudna? Takie pytania stawiamy sobie, myśląc o zmianie nawyków żywieniowych.

Niestety często po kilku dniach zdrowego odżywiania wracamy do tego, co zwykle: drożdżówki na śniadanie, kawa zamiast posiłku, obiad na kolację, czy batonik gdzieś w międzyczasie.

Czy robimy coś nie tak?

Każdy z nas ma określoną ilość kalorii, które powinien jeść w ciągu dnia, żeby czuć się dobrze i być zdrowym. Ale uwaga – kalorie to nie wszystko.

To jaka powinna być nasza dieta, zależy od wielu czynników mi.in.: płeć, wiek, środowisko, aktywność fizyczna, przebyte/aktualne choroby i dolegliwości, alergie i nietolerancje pokarmowe, gospodarka hormonalna, leki i suplementy, narażenie na stres, preferencje smakowe, cel diety.

Dietę bilansuje się również pod względem składników odżywczych: białek, tłuszczy i węglowodanów. Spożywając odpowiednią ilość tych składników, szybciej osiągniemy zamierzone efekty.

Warto pamiętać, że każdy organizm jest inny – nie ma jednej idealnej recepty dla wszystkich, są tylko wzorce, którymi kierujemy się w trakcie zdrowego odżywiania, czy też odchudzania.

Inwestując w zdrowe żywienie, inwestujemy w siebie

Bo zdrowa dieta może być wspaniałym narzędziem profilaktyki, ale również uzupełnieniem leczenia. 

Warto również spróbować uporządkować swój jadłospis. Być może spożywamy czegoś za dużo, a czegoś za mało? Może pory posiłków wymagają korekty? Może mamy problem z podjadaniem, a pomijamy pełnowartościowe posiłki? Może popełniamy błędy na etapie obróbki pokarmów? Może nasza dieta jest zbyt monotonna lub nawet niedoborowa? Może mamy w diecie za mało błonnika pokarmowego? Może nasz układ pokarmowy wymaga, z jakichś przyczyn, innej diety niż ta, która jest rekomendowana dla osób zdrowych? 

Z pomocą przychodzi Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Oświęcimiu. Warto wybrać się do dietetyka, który pomoże dopasować dietę do naszych szczególnych wymagań i potrzeb, wynikających nie tylko z konkretnych schorzeń, ale również np. stylu życia.

Projekt Zdrowie to miejsce, gdzie każdy otrzyma indywidualną pomoc, wsparcie i niezbędną wiedzę żywieniową. Podczas  regularnych wizyt dietetyk monitoruje postępy wagowe, zmiany składu ciała, sprawdza dzienniczki posiłków, pomaga w rozwiązaniu codziennych problemów dotyczących stosowania diety. Dzięki systematycznej kontroli zaczniesz zwracać większą uwagę na swoje dietetyczne wybory oraz to, jaki mają wpływ na Twoje wyniki.

Dzięki stałej opiece, dietetyk ma możliwość wskazać Ci ewentualne błędy dietetyczne popełniane często nieświadomie, wprowadzić modyfikacje w diecie, aby przynosiła założone rezultaty, oraz podpowie, jak poradzić sobie z utrzymaniem diety np. na wakacjach, na weselu, podczas świąt.

Metoda Projekt Zdrowie

To skuteczny sprawdzony sposób na redukcję masy ciała, zmianę nawyków żywieniowych oraz dobre samopoczucie na długie lata. Przekonaj się sam. 

 

dietetyk Oświęcim

Za kilka dni otwarcie Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Oświęcimiu

W gabinecie przyjmować będzie doświadczony dietetyk – Aleksandra Stańczyk, która w ostatnich latach czynnie pracowała w placówce Projekt Zdrowie w Chrzanowie, gdzie pomogła wielu osobom w skutecznej redukcji masy ciała. 

Z okazji otwarcia pierwsze 10 osób, które podejmie kurację w naszym gabinecie, otrzyma upominek GRATIS. Zadzwoń i zarezerwuj termin spotkania pod numerem telefonu 533 361 908. Wizyta już od 84,90 złotych.

Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, podczas której wykonana zostanie analiza składu ciała (sprawdzenie m.in. poziomu tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, nawodnienia organizmu), wraz z omówieniem wyników. 

Zapraszamy również na naszego facebook’a: facebook.com/projektzdrowieoswiecim, gdzie na bieżąco publikujemy informacje związane z naszą działalnością.dietetyk Oświęcim

mgr inż. Aleksandra Stańczyk


Jesteśmy tutaj dla Ciebie, by wspólnie osiągnąć sukces

Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

ul. Władysława Jagiełły 11/2
(naprzeciwko Salezjanów)
32-600 Oświęcim

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

www.oswiecim.projektzdrowie.info

facebook.com/projektzdrowieoswiecim

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa