Pożar w firmie produkcyjnej

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 marca 2016 11:54

Sześć zastępów strażackich wyjechało do pożaru w hali produkcyjnej firmy w Nowej Wsi. Akcja gaśnicza przebiegła szybko i sprawnie. Nikt nie odniósł obrażeń.

Ogień pojawił się w zakładzie produkującym wyroby z tworzywa sztucznego przy ulicy Jana Kantego. W budynku zapaliła się jedna z maszyn. Zapłonęły również znajdującej się obok niej magazynowane materiały i gotowe produkty.

Do akcji wyruszył zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi, dwa zastępy z OSP w Kętach i trzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Strażacy zlokalizowali źródło pożaru i uporali się z ogniem. Wynieśli tez nadpalone elementy i oddymili halę. Akcja gaśnicza trwała kilkadziesiąt minut.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .