Pożar domu w Grojcu. Nie żyje 80-latek – FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty  |   10 kwietnia 2021 09:07

Minionej nocy w Grojcu wybuchł pożaru domu jednorodzinnego. Na posesji, gdzie palił się budynek, strażacy znaleźli martwego seniora.

Służby ratunkowo-gaśnicze do pożaru domu przy ulicy Beskidzkiej wyruszyli po godzinie pierwszej. Natychmiast rozpoczęli gaszenie ognia i przystąpili do reanimacji starszego mężczyzny, który nie dawał oznak życia.

„Akcję resuscytacyjną kontynuowali ratownicy medyczni. Bez rezultatu. 80-letni mężczyzna, będący właścicielem posesji zmarł” – relacjonuje aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Akcję gaszenia i zabezpieczenia budynku przez cztery godziny prowadziło ponad dwudziestu strażaków z siedmiu zastępów państwowej i ochotniczych straży pożarnych.

„Na miejscu działania prowadzili również policjanci i prokurator, który nakazał zwłoki seniora skierować na sekcję” – wyjaśnia młodszy brygadier Zbigniew Jekiełek, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu.

 

pożar w Grojcu

Fot. PSP Oświęcim

pożar w Grojcu

Fot. PSP Oświęcim

pożar w Grojcu

Fot. PSP Oświęcim

pożar w Grojcu

Fot. PSP Oświęcim

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .