Pożar domu, potrzebna pomoc

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 maja 2020 14:58

W domu jednorodzinnym w Brzeszczach wybuchł pożar. Choć strażacy szybko uporali się z ogniem, straty są spore. Mieszkańcy szybko zorganizowali zrzutkę.

Ogień pojawił się w budynku przy ulicy Borowej, gdzie mieszkają dwie kobiety. Ewakuowali je dwaj mężczyźni. Cała czwórka była poszkodowana.

Do walki z ogniem ruszyli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach i OSP w Brzeszczach Borze.

Ponieważ dwie seniorki w wyniku pożaru straciły dorobek życia, sąsiedzi i druhowie ochotnicy zorganizowali zbiórkę funduszy. Każdy, kto chce pomóc finansowo ofiarom pożaru i wesprzeć remont domu, może to zrobić przez portal zrzutka.pl

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa