Powojskowy sprzęt czeka na kupców – FOTO

Materiał partnerski  |   Fakty  |   11 września 2020 05:00

We wtorek 15 września krakowski oddział Agencji Mienia Wojskowego rozstrzygnie przetarg, na którym można będzie kupić wycofany z armii sprzęt oraz odpady i złom. 

Na sprzedaż wystawiono m.in.: maszyny budowalne, urządzenia spawalnicze, zestawy ze sprzętem elektronicznym i kwaterunkowym oraz pakiet z drewnem opałowym. 

Na nabywców czeka też złom metali żelaznych czy przepracowane oleje i płyny. Zyski ze sprzedaży agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

 

 

W ofercie przetargowej krakowskiego oddziału AMW znajdziemy 50 pozycji przetargowych. Część z ich powinna zwrócić uwagę przedsiębiorców związanych branżą budowalną lub osoby, które potrzebują takiego sprzętu na własne potrzeby. 

„Na przetargu kupimy m.in.: pakiet dwóch betoniarek w cenie wywoławczej 350 zł, sprzęt spawalniczy, za który trzeba będzie zaoferować co najmniej 300 zł), oraz szlifierkę stołową i wózek widłowy wycenione na 200 zł za sztukę” – informuje Michał Pyzik, kierownik działu ds. marketingu i PR.

W Krakowie do kupienia są również cztery pakiety sprzętu kwaterunkowego złożone m.in. z szaf metalowych, stolików, tapczanów czy taboretów. Za najdroższy z nich trzeba będzie zapłacić przeszło 3,5 tys. zł. Najtańszy kupimy już, oferując minimum 500 zł. 

 

 

Na nowych właścicieli czekają też dwa zestawy sprzętu elektronicznego z głośnikami komputerowymi, klawiaturami bezprzewodowymi, zasilaczami, telefonami, niszczarkami i odbiornikami TV. Ceny wywoławcze: 1 tys. zł oraz 1,2 tys. zł.

Wszystkich, którzy myślą już o zimie zainteresować mogą: pług do odśnieżania (400 zł), zestaw 38 piecyków żeliwnych z kompletem rur (3,8 tys. zł) oraz pakiet drewna (400 zł). A z myślą o przedsiębiorcach z branży recyklingowej Agencja przygotowała 14 pozycji z czego trzy to złom, a pozostałe przepracowane płyny, oleje i smary. 

 

 

„AMW szuka też kupców na fiata seicento 1,1 VAN (500 zł), sprężarki powietrza (250 zł-300 zł) oraz butle do jego transportu (2,5 tys. zł)” – tłumaczy Michał Pyzik.

Warunkiem udziału w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji oraz złożenie oferty. Wadium należy wpłacać przelewem na konto Agencji Mienia Wojskowego w Banku Gospodarstwa Krajowego O/Kraków, numer konta 83 1130 1150 0012 1243 8520 0020, w tytule przelewu podając numer i datę przetargu, nazwę oferenta oraz numery wybranych pozycji przetargowych. 

 

 

„Ofertę na specjalnym formularzu, należy złożyć (przesłać/doręczyć) w Biurze Obsługi Klienta w OR AMW w Krakowie, ul. Montelupich 3, w terminie do dnia 15 września do godziny 13″ – dodaje Pyzik.

Szczegóły dotyczące przetargu zamieszczone są w ogłoszeniu dostępnym na stronie internetowej amw.com.pl, w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy/Sprzęt wojskowy i wyposażenie/Przetargi”.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .