Powiat „awansował” do zielonej strefy epidemicznej

x-news / Agencja TVN  |   Fakty  |   13 sierpnia 2020 16:14

Ministerstwo Zdrowia podało nową listę powiatów, które spełniają kryteria żółtych i czerwonych stref. Powiat oświęcimski „awansował” do zielonej strefy epidemicznej.

Od soboty 8 sierpnia w 19 powiatach z największym przyrostem zakażeń koronawirusem w Polsce obowiązywały dodatkowe restrykcje związane ze stanem epidemii. Powiaty te zostały podzielone na dwie strefy: czerwoną, z bardziej restrykcyjnymi obostrzeniami i żółtą, z łagodniejszymi obostrzeniami.

Powiat oświęcimski był w strefie żółtej, od piątku 14 sierpnia będzie już w strefie zielonej.

 

 

 

 

 

Zobacz również:

Dwa przypadki COVID-19 u pacjentów oświęcimskiego szpitala

 

 

 

 

Komentarze
  • 14 sierpnia 2020 20:45

    hotin

    Wiemy,wiemy. To wystąpienie Kobielusza na YT przestraszyło sie Ministerstwo Zdrowia i zgodziło się z nim,że Brzeszcze to nie jest ziemia oświecimska zwana Auschwitz Land. Brawo Starostwo!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa