Poważne utrudnienia na drodze z Brzeszcz do Pszczyny

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 listopada 2018 08:51

Na drodze z Brzeszcz do Pszczyny doszło do kolizji drogowej. Kierowcy jadący tym odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 933 napotkają na utrudnienia w ruchu.

Ulicą Pszczyńską w Brzeszczach jechał mercedesem z naczepą 56-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju. Mężczyzna podczas hamowania zjechał z jezdni i uderzył w płot.

Tir blokuje jeden z pasów. Na miejscu pracują służby, które wprowadziły ruch wahadłowy dla ciężarówek. Samochody osobowe kierują na objazd ulicą Świętego Wojciecha.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa