Poważne skutki wypadku z udziałem dzieci – AKTUALIZACJA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   22 października 2021 10:22

Jedna ośmiolatka ma krwiak mózgu, druga złamanie kości obojczyka, a siedmiolatek wstrząśnienie mózgu. To skutki wczorajszego potrącenia.

O wypadku na ulicy Grojeckiej w Zaborzu informowaliśmy na naszych łamach w czwartek. Doszło do niego o godzinie 13 na przejściu dla pieszych, zlokalizowanym tuż przy przystanku autobusowym.

Dzieci wyszły z autobusu i miały wbiec na pasy tuż zza pojazdu. Wówczas potrąciła ich kią 64-letnia mieszkanka Katowic.

Początkowo wydawało się, że dzieci doznały jedynie potłuczeń. Jednak po badaniach w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu wyszły na jaw dużo poważniejsze obrażenia. Cała trójka pozostaje na leczeniu na oddziałach dziecięcych.

„Apelujemy do kierowców o koncentrację i uwagę przed przejściami dla pieszych, szczególnie tymi które znajdują się w rejonach szkół, a także w rejonach przystanków autobusowych” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz również:

Samochód potrącił dzieci na przejściu dla pieszych

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .