Potrącony na przejeździe dla rowerów

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   27 września 2019 08:17

Kolejne zdarzenie drogowe. Potrącony na przejeździe dla rowerów mężczyzna trafił do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie przechodzi badania lekarskie.

Do wypadku doszło o godzinie 6 na ulicy Zatorskiej w Oświęcimiu za zjazdem z mostu Jagiellońskiego po stronie osiedla Zasole.

45-letni miejscowy cyklista przejeżdżał przez jezdnię oznakowanym przejazdem dla rowerów. Wtedy potrąciła go, jadąca nissanem, 37-letnia oświęcimianka. Mężczyzna wymagał pomocy medycznej, dlatego też ratownicy medyczni przewieźli go na szpitalny oddział ratunkowy.

„W miejscu gdzie doszło do tego zdarzenia drogowego nie ma już utrudnień” – powiedziała nam dwie godziny po potrąceniu aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .