Potrącona rowerzystka i motocyklista w rowie

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   28 sierpnia 2015 13:10

Dwie osoby odniosły obrażenia w wypadkach, do których doszło na drogach powiatu oświęcimskiego. Poszkodowani trafili do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

W Oświęcimiu na ulicy Zaborskiej kierowca audi A3 skręcał w lewo. jego samochód przeciął ścieżkę rowerową, którą jechała 48-letnia oświęcimianka. Doszło do potrącenia, w wyniku którego kobieta odniosła obrażenia. Zajęli się nią ratownicy medyczni.

Z kolei w Nowej Wsi ulicą Oświęcimska jechał motocyklem triumph 32-latek z Porąbki. Kiedy zaczął hamować przed poprzedzającym go pojazdem, wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Złamał rękę. Ekipa karetki pogotowia zabrała go do szpitala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .