Potrącona na przejściu dla pieszych

1 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 grudnia 2017

Wczoraj późnym popołudniem kierowca samochodu osobowego potrącił na przejściu dla pieszych seniorkę. Kobieta trafiła na leczenie do szpitala.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia na razie nie są znane. Wyjaśnią je policjanci dochodzeniowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach.

Funkcjonariusze oświęcimskiej drogówki ustalili wstępnie, że w Jawiszowicach na ulicy Bielskiej 74-letnia miejscowa piesza przechodziła przez oznakowane przejście. Kobietę potracił skodą felicją 54-latek z Brzeszcz.

Na miejsce wypadku, jak zawsze w takich przypadkach, przyjechały trzy służby ratownicze – pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Ratownicy medyczni zabrali ranna piesza do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie pozostała na leczeniu.

Komentarze
  • 6 grudnia 2017 12:07

    Emerytka

    Omijam przejścia dla pieszych wszędzie tam, gdzie się da. Kierowcy więcej pieszych zabijają na przejściach niż poza nimi.
    Bo dochodząc do przejścia mamy nadzieję, że mamy jakieś prawa i tracimy czujność, a poza przejściem po prostu trzeba się pilnować i przechodzić wtedy, gdy żadnego oszołoma na 4 kołach nie ma w pobliżu

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa