Potrącił rowerzystę. 81-latek w szpitalu – FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty  |   31 lipca 2020 09:19

W czwartek popołudniu doszło do wypadku drogowego. Rannym w nim został 81-letni rowerzysta. Znamy wstępne ustalenia policjantów drogówki.

Wynika z nich, że 24-letni kierowca z gminy Oświęcim, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, potrącił jadącego wzdłuż ulicy Dąbrowskiego, będącej drogą z pierwszeństwem przejazdu, 81-letniego rowerzystę z Oświęcimia.

W wyniku wypadku senior doznał obrażeń ciała

Ratownicy medyczni przetransportowali go na leczenie do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności wypadku zbadają policjanci z wydziału kryminalnego oświęcimskiej policji.

„Ponownie apelujemy do kierowców o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego oraz zwracanie szczególnej uwagi na pieszych, rowerzystów oraz motocyklistów. W przypadku zdarzenia drogowego niechronieni uczestnicy ruchu doznają najpoważniejszych obrażeń ciała” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Fot. Policja

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .