Potrącił pieszego na przejściu – FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty  |   10 czerwca 2021 08:08

Służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło w Oświęcimiu na ulicy Dąbrowskiego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierując samochodem marki fiatem pandą potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 62-letniego mieszkańca Oświęcimia” – informuje aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. 

Fot. Policja

 

Nieprzytomny pieszy trafił do szpitala

Po badaniach lekarskich okazało się, że w wyniku potrącenia doznał  urazu głowy oraz ręki. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

„Świadkom wypadku należą się podziękowania za prawidłową reakcję oraz udzielenie pierwszej pomocy rannemu mężczyźnie” –  dodaje rzeczniczka.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie uwagi i koncentracji za kierownicą, natomiast do pieszych apelują o zakładanie elementów odblaskowych.

 

Fot. Policja

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .