Potrącił 13-latka i uciekł z miejsca zdarzenia

0 Robert Tomasiewicz  |   Fakty  |   10 lipca 2018

W Bulowicach na ulicy Nad Brzegiem kierowca Forda potrącił jednego z trzech jadących na rowerach nastolatków. Nie zatrzymał się aby udzielić chłopcu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia.

W Bulowicach na ulicy Nad Brzegiem kierowca Forda potrącił jednego z trzech jadących na rowerach nastolatków. Nie zatrzymał się aby udzielić chłopcu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. Pozostawił po sobie jednak wyjątkową wskazówkę dla funkcjonariuszy, zgubił bowiem.. tablicę rejestracyjną.

Kęccy policjanci szybko ustalili, że właścicielem pojazdu jest 31-letni mieszkaniec Andrychowa. Zaledwie kilka godzin zajęło stróżom prawa ustalenie miejsca pobytu właściciela samochodu i wkrótce zatrzymano go w jednym z kęckich mieszkań. Mężczyzna porzucił wcześniej samochód na ulicy Olszyny w Bulowicach. W momencie zatrzymania nie był pod wpływem alkoholu.

Potrąconemu 13-latkowi nic poważnego się nie stało. Po wizycie w szpitalu wrócił do domu jedynie ze stłuczeniami.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa