Potrącenie przy wyprzedzaniu – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 marca 2018

Złamaniem nogi i licznymi potłuczeniami skończyło się dla rowerzystki potrącenie przez samochód. Do wypadku doszło w Lesie koło Przeciszowa.

Miejscowa 69-latka jechała rowerem i zbliżała się do skrzyżowania ulic Malwy i Leśnej. Policjanci z oświęcimskiej drogówki wstępnie ustalili, że rowerzystka zaczęła skręcać w lewo. W tym samym czasie wyprzedzał ją hondą accord 51-letni przeciszowianin. Doszło do zderzenia pojazdów.

Poturbowaną rowerzystkę ratownicy medyczni z zespołu ratownictwa medycznego przewieźli ambulansem do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Lekarze stwierdzili u kobiety m.in. złamanie nogi i zdecydowali o hospitalizacji.

Dokładne okoliczności wypadku drogowego ustalą policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Zatorze.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa