Potrącenie i zderzenie – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   28 maja 2018 15:48

Dwie osoby trafiły dziś do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu po dwóch zdarzeniach drogowych. Do potrącenia doszło w Zatorze, a do zderzenia w Kętach.

Było przed południem, gdy ciężarówka i rower zbliżały się do skrzyżowania ulicy Chrzanowskiej z Oświęcimską. Kierowca ciężarowego mana, 35-latek z powiatu chrzanowskiego, podjął manewr skrętu w prawo. Skręcając zahaczył 43-latkę, która rowerem również zamierzała skręcić w prawo. Nie zdążyła, bo wskutek potrącenia upadła na jezdnię. Trafiła do szpitala na badania. Utrudnienia w ruchu trwały chwile po zdarzeniu.

Poważny wypadek wydarzył się w Kętach na skrzyżowaniu ulicy Klasztornej i Słowackiego. 31-latek z powiatu wadowickiego wyjeżdżał oplem astrą z drogi podporządkowanej. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącej daewoo matizem 18-letniej mieszkance gminy Kęty.

By wydobyć młodą kierującą z rozbitego samochodu strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Ranną zajęli się ratownicy medyczni, którzy przewieźli ją na oświęcimski szpitalny oddział ratunkowy.

Młoda kobieta wciąż przebywa na SOR (stan na godz. 15.40), a w miejscu zderzenia nadal panują utrudnienia w ruchu. Mają się zakończyć o godzinie 16.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa