Poszukiwany kierowca czerwonej toyoty 

Redakcja FO  |   Fakty  |   4 listopada 2019 09:44

Oświęcimscy policjanci szukają kierowcy czerwonej toyoty, który może być sprawcą kolizji drogowej z udziałem motocyklisty.

W sobotę 2 listopada około godziny 14.30 wspomniana czerwona toyota wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na ulicę Fabryczną w Oświęcimiu. Tym samym jej kierowca zajechał drogę podążającemu krajówką motocyklowi honda.

54-letni motocyklista spod Zatora, chcąc uniknąć zderzenia położył motor na jezdni. W trakcie tego manewru jednoślad przemieścił się na lewy pas ruchu i uderzył w volkswagena, prowadzonego przez 55-latka z okolic Bielska- Białej.

Motocyklista szczęśliwie nie doznał poważnych obrażeń ciała, kraksa skończyła się dla niego drobnymi potłuczeniami.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu apelują do świadków kolizji i do wszystkich osób, które mają jakąkolwiek wiedzę na jej temat, o kontakt telefoniczny pod numerem 33 847 52 80 lub alarmowym 112.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa