Poszukiwania świadków tragedii w Osieku

0 Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   14 listopada 2017

Policjanci szukają świadków śmiertelnego wypadku w Osieku. Doszło do niego wczoraj około godziny 5.50.

O wypadku pisaliśmy w tekście „Pieszy zginął na drodze w Osieku”. Opublikowaliśmy tę informację w chwili, kiedy służby pracowały jeszcze na miejscu tej tragedii.

Aktualnie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zajmują się śledztwem w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzą je pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu.

Z już przeprowadzonych czynności wynika, że świadkiem tej tragedii mogła być kobieta, jadąca tuż przed volkswagenem, który śmiertelnie potrącił 29-latka. Śledczy apelują o kontakt zarówno ją, jak i wszystkie osoby, które, mimo wczesnej pory, być może widziały ten wypadek.

Chcący pomóc w rozwikłaniu tej sprawy, powinni zadzwonić do KPP w Oświęcimiu na numer telefonu 847 52 -80 lub do najbliższej jednostki policji na numer alarmowy 997.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa