Poszukiwana listem gończym kobieta trafiła za kratki

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   23 czerwca 2021 12:57

Na półtora roku trafiła do więzienia 33-letnia kobieta poszukiwana listem gończym. Zatrzymali ją dzielnicowi z Komisariatu Policji w Zatorze.

Policjanci podczas obchodu rejonu służbowego pojawili się na jednej z zatorskich posesji, gdzie mieli poczynić pewne ustalenia. W trakcie legitymowania 33-letniej kobiety bez stałego miejsca zamieszkania ustalili, że jest ona od blisko dwóch lat poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wieliczce.

Dzielnicowi zatrzymali 33-latkę i przewieźli ją do celi w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Następnie kobieta trafiła do zakładu karnego, gdzie odsiedzi półtora roku za dokonane oszustwa.

Policja apeluje

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom policję. Aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek policji.

„Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .