Poślizg podczas hamowania – FOTO

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   19 sierpnia 2020 13:00

Mieszkanka Polanki Wielkiej wpadła w poślizg i wjechała w ogrodzenie posesji. Kobieta nie zapanowała nad samochodem na mokrej nawierzchni.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 10 na ulicy Grojeckiej w Zaborzu. 33-latka jechała fiatem punto. Podczas hamowania wpadła w poślizg, zjechała z jezdni i rozbiła się na ogrodzeniu posesji.

Kobiecie nic się nie stało, w związku z czym policjanci zakwalifikowali kraksę jako kolizję. Ukarali kierująca mandatem i punktami karnymi.

„Ponownie apelujemy o zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do warunków panujących na drodze” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa