Porzucili części samochodowe. Odpowiedzą za to – FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty  |   4 sierpnia 2021 13:10

Kęccy strażnicy miejscy ujawnili kolejnych sprawców porzucenia części samochodowych.

Niestety, pomimo ustalenia sprawców wcześniejszego porzucania części samochodowych i wymierzenia im surowych kar, proceder powtarza się na terenie gminy Kęty oraz gmin sąsiednich.

Części samochodowe leżały w Kętach na ulicy Czajki – niedaleko posesji nr 7A w pobliskim polu kukurydzy.

„Podobnie, jak we wcześniejszych przypadkach sprawcy wyrzucają jedynie części samochodowe, które nie posiadają znaków identyfikacyjnych lub zostały z nich usunięte” – stwierdza Grzegorz Środa, komendant Straży Miejskiej w Kętach.

 

Fot. Gmina Kęty

 

„W wyniku podjętych czynności przez kęckich strażników miejskich i policjantów, jak i informacji otrzymanych od mieszkańców i tym razem udało się ustalić sprawców. Okazali się nimi także mieszkańcy gminy Kęty” – informuje komendant.

Sprawcy odpowiedzą za swoje czyny

Z uwagi na społeczną szkodliwość czynu dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kętach.

„Dziękuję wszystkim mieszkańcom za pomoc w ustaleniu sprawców i ich odważną i obywatelską postawę” – dodaje Grzegorz Środa.

 

Fot. Gmina Kęty

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .