Ponad 40 strażaków walczyło z ogniem – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   21 maja 2020 16:45

Minionej nocy w budynku gospodarczym w Bielanach wybuch pożar. Obiekt przylega do dwóch domów jednorodzinnych. Z ogniem walczyło ponad 40 strażaków.

Ogień pojawił się w budynku przy ulicy Krętej po północy.

„Pożar obejmował już cały obiekt gospodarczy i rozwijał się na budynki mieszkalne. Strażacy obronili budynki mieszkalne, a następnie przez długie godziny dogaszali pożar” – mówi młodszy brygadier Zbigniew Jekiełek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Akcja trwała ponad pięć godzin. Uczestniczyli w niej strażacy z oświęcimskiej PSP oraz druhowie z ochotniczych straży w Bielanach, Łękach, Zasolu i Jawiszowicach.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa