Pompują dla dzieci. Akcja #GaszynChallenge – FILMY

Jola Wodniak  |   Fakty  |   24 czerwca 2020 17:26

Przedstawiamy #GaszynChallenge w wykonaniu funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei w Oświęcimiu, strażników miejskich z Oświęcimia, a także pracowników różnych urzędów.

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna, w którą włączyli się inni mundurowi. Pierwotnie akcja była pomocą dla malutkiego Wojtusia. Pieniądze dla chłopca są już dawno zebrane, dlatego teraz nominowani sami ustalają, na czyje konto trafią pieniądze.

Dla dzieci

Akcja skierowana jest teraz między innymi na Nikolkę Kurpas z Brzeszcz, która cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe (teraz pilnie potrzebuje rekonstrukcji biodra), a także dla maleńkiej Tosi Popławskiej z Gdyni, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczynka potrzebuje terapii genowej.

Nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum pięć złotych na rzecz leczenia chorych dzieci lub nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł – każdy.

Kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

#GaszynChallenge dla Nikolki – Straż Ochrony Kolei w Oświęcimiu

 

#GaszynChallenge dla Nikolki – LKS Iskra Brzezinka

#Pompka challenge

Dziękujemy za nominacje Lks Puls Broszkowice do #GaszynChallange, przyjmujemy wyzwanie i do dalszej pomocy nominujemy:Gmina Oświęcim z Mirosław Smolarek – Wójt Gminy Oświęcim- Podokręg piłki nożnej Oświecim z kolegium sędziów w Oświęcimiu- KKPN Iskra Brzezinka https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki

Opublikowany przez LKS Iskra Brzezinka Sobota, 20 czerwca 2020

 

#GaszynChallenge dla Nikolki – Gmina Oświęcim

#GaszynChallenge

#GaszynChallengeCel jest szczytny, więc chętnie się angażujemy. Zbieramy wspólnie na leczenie Nikolki Kurpas, wspieranej przez grupę „Pozytywni". Dziękujemy za nominację i mobilizację LKS Iskra Brzezinka i Powiat OświęcimskiWyzwanie polega na zrobieniu 10 pompek. Efekty naszych wysiłków zobaczycie poniżej. W charakterze sekundanta wystąpiła dzisiaj zastępca wójta Halina Musiał, a w reprezentacji gminy Oświęcim oprócz mnie pompowali: sekretarz gminy Robert Dziuba, skarbnik gminy Jacek Soboń oraz kierownik Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Piotr Kraj. Dodatkowo do skarbonki tutaj: https://www.siepomaga.pl/nikola-kurpas wpłacamy 471 zł od pracowników UG.Do wykonania zadania nominuję:- Wójta gminy Osiek Marka Jasińskiego,- Wójta gminy Polanka Wielka Grzegorza Gałganaoraz- Prawo i Sprawiedliwość Oświęcim.Zróbmy razem coś dobrego :)PS. Uwaga, dodatkowy challenge dla spostrzegawczych w filmiku 😉

Opublikowany przez Mirosław Smolarek – Wójt Gminy Oświęcim Środa, 24 czerwca 2020

 

#GaszynChallenge dla Tosi – Miejska Rada Seniorów w Kętach wspólnie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, Kołem Polskiego Związku Niewidomych oraz Fundacją Radosny Balonik.

Seniorzy z Kęt stanęli na wysokości zadania 😊 Wyzwanie przyjęte 👏

Opublikowany przez Info Kęty Wtorek, 23 czerwca 2020

 

#GaszynChallenge dla Nikolki – Gmina Kęty

#GaszynChallenge w Kętach

W odpowiedzi na zaproszenie do wzięcia udziału w akcji #GaszynChallenge”, do której nominował nas Andrychów Nasze Miasto (dziękujemy❗️ 🥰), informujemy, że urzędnicy z Kęt stanęli na wysokości zadania i zebrali 760 zł na rzecz małej Tosi, walczącej ze śmiertelną chorobą. Kęty zmieniły jednak formułę zadania, którego myślą przewodnią jest pomaganie przez… pompowanie. W jaki sposób❓ Sprawdźcie nasz filmik❗️Po wykonaniu zadania nominujemy 🔸 Zarząd Powiat Oświęcimski, 🔹 Prezydium Młodzieżowa Rada Miejska w Kętach 🔸 Prezydium Miejskiej Rady Seniorów.Nominowani mają 4️⃣8️⃣ godzin na wykonanie zadania. Krzysztof Jan Klęczar – Burmistrz Gminy Kęty, Członek Rady Naczelnej PSL zaznacza jednak, że w związku z nadchodzącym weekendem, termin przesuwamy do przyszłego wtorku. Powodzenia❗️

Opublikowany przez Gmina Kęty Piątek, 19 czerwca 2020

 

#GaszynChallenge dla Nikolki – Straż Miejska w Oświęcimiu

 

#GaszynChallenge dla Nikolki – Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

#GaszynChallenge

#GaszynChallenge w Powiecie Oświęcimskim- W odpowiedzi na zaproszenie do uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge, do której nominował nas Krzysztof Jan Klęczar – Burmistrz Gminy Kęty, Członek Rady Naczelnej PSL z Gmina Kęty chcę podziękować Zarządowi Powiatu w Oświęcimiu i pracownikom Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu za dar serca w postaci zebranych 1528,55 zł na rzecz Tosi, która zmaga się ze śmiertelną chorobą – mówi Starosta Oświęcimski Marcin Niedziela.Przewodnią formułą wyzwania jest pomaganie przez pompowanie. 🥰 Jak z tym karkołomnym z pozoru zadaniem poradził sobie Zarząd Powiatu w Oświęcimiu❓ Odpowiedź znajdziecie w filmiku. ⤵️Po wykonaniu zadania Zarząd Powiatu w Oświęcimiu nominuje:🔸Prezydenta Miasta Oświęcim Janusza Chwieruta (Oswiecim – Miasto Pokoju – City of Peace),🔸Burmistrza Chełmka Andrzeja Saternusa (Gmina Chełmek)🔸 Mirosław Smolarek – Wójt Gminy OświęcimNominowani mają 4️⃣8️⃣ godzin na wykonanie zadania. Zapraszamy wszystkich do dokonywania wpłat dla Tosihttps://www.siepomaga.pl/ocalić-Tosię ❤️#GaszynChallenge #OcalicTosie

Opublikowany przez Powiat Oświęcimski Wtorek, 23 czerwca 2020

Zobacz również:

Policjanci przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .