Pompowali dla Nikolki i Frania – FILMY

Redakcja eFO  |   Fakty  |   7 lipca 2020 13:00

Kolejne osoby włączają się w akcję #GaszynChallenge i zbierają pieniądze dla Nikolki i Frania, chorych dzieci z powiatu oświęcimskiego.

#GaszynChallenge

To akcja strażaków ochotników z Gaszyna, w którą włączyli się inni mundurowi. Pierwotnie akcja była pomocą dla malutkiego Wojtusia. Pieniądze dla chłopca są już dawno zebrane, dlatego teraz nominowani sami ustalają, na czyje konto trafią pieniądze.

Akcja skierowana jest teraz między innymi na Frania Irzyka, który walczy ze złośliwym guzem pnia mózgu, Nikolkę Kurpas z Brzeszcz, która cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe (teraz pilnie potrzebuje rekonstrukcji biodra), oraz Tosię z Gdańska.

Dla Nikoli pompowała załoga restauracji La Rossa

Ekipa restauracji do zadania nominowała Stomatologię Olwik, firmę Meblomar oraz Tawernę Dominikańską

 

#gaszynchallenge

#gaszynchallengeMy też uważamy, że razem możemy więcej 💪 Dlatego przyłączamy się do popularnego wyzwania #gaszynchallenge 💪Dziękujemy bardzo za nominację od Gym For You – Fitness Club – Oświęcim ✌Staraliśmy się podołać i także dołożyć od siebie cegiełkę dla Nikolka Kurpas – pomóżcie mi żyć 💕👍Do dalszego pomagania nominujemy:👉 Stomatologia Olwik 👉 Meblomar👉 Tawerna Dominikańska#razemmożemywięcej #pomaganiejestfajne

Opublikowany przez Restauracja La Rossa Piątek, 3 lipca 2020

 

Dla Frania – radni oświęcimscy

Radni do wykonania kolejnych pompek nominowali swoich kolegów z Rady Powiatu, a także radnych z gminy Oświęcim i Chełmka.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .