Policja zna już dane rannego rowerzysty

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   12 sierpnia 2019 08:38

Policjanci poznali dane rowerzysty, ciężko rannego w sobotnim wypadku drogowym w Jawiszowicach. To 44-letni mieszkaniec Bielska-Białej.

Przypomnijmy, że w sobotę kierowca citroena berlingo potrącił rowerzystę, który wyjechał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo przejazdu. Cyklista doznał poważnych obrażeń ciała. Do szpitala specjalistycznego w Krakowie ratownicy przetransportowali go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z kolei policjanci rozpoczęli ustalanie danych mężczyzny, który nie miał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości. Komisariat Policji w Brzeszczach wysłał w tej sprawie stosowny komunikat do innych jednostek w kraju.

Sygnał przyszedł z Bielska-Białej, gdzie do komisariatu przyszedł mężczyzna informując, że jego 44-letni syn nie wrócił na noc do domu. Bielszczanin pojechał do Krakowa. W pozostającym w śpiączce farmakologicznej pacjencie specjalistycznego szpitala rozpoznał swojego 44-letniego syna.

Zobacz również:

Potrącenie rowerzysty. Droga jest nieprzejezdna – AKTUALIZACJA

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .