Pokaz laserów na meczu MOWP vs. HRAP – FOTO

Redakcja FO  |   Fakty,Hokej  |   9 listopada 2019 09:40

Dzisiaj o godzinie 17 rozpocznie się mecz dla sześciorga młodych mieszkańców powiatu oświęcimskiego – Antosi, Filipka, Emilki, Alusi, Lenki i Justynki.

Niebywałą atrakcją będą pokazy laserowe. Oprócz laserów na gości czeka moc atrakcji: animacje dla dzieci, poczęstunek od hoteli, fotobudka, pokazy taneczne, koncert orkiestry dętej z gminy Oświęcim i wiele innych.

Obie drużyny ostro trenowały, wymieniały się poglądami, a także każda z drużyn zapewniała tę drugą – że są lepsze. Najciekawiej wypadł “spór” kabareciarza Adama Grzanki z HRAP z Witoldem Kuboszkiem, wolontariuszem oświęcimskiej drużyny i kapitanem drużyny z grodu nad Sołą. Ich potyczki słowne można obejrzeć w dyskusji w wydarzeniu na Facebooku.

 

 

W barwach HRAP grają aktorzy, kabareciarze, dziennikarze, w sobotę 9 listopada skrzyżowują kije z reprezentacją Przyjaciół MOWP. Dotychczasowe mecze były sporym wydarzeniem i zakończyły się wielkimi sukcesami. Wspólnie z artystami, przyjaciółmi MOWP, a przede wszystkim z mieszkańcami powiatu oświęcimskiego udało się zebrać prawie 185 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację podopiecznych MOWP.

Bramy lodowiska otwierają się o godzinie 16. Warto nie czekać z przyjściem na ostatnią chwilę, ponieważ spotkanie rozpocznie się między innymi pokazem laserowym – zakończy się autografami artystów (przy wejściu na lodowisko).

 

 

Przypominamy, że mecz rozpocznie się dzisiaj o godz. 17 na hali lodowej w Oświęcimiu. Obie drużyny zagrają dla:

– Antosi Matusiak 8-latce z porażeniem kończyn dolnych, padaczką, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z opóźnieniem rozwoju mowy z Nowej Wsi
– Filipkowi Gajdzik 4–latkowi cierpiącemu na padaczkę i wiotkość krtani z Oświęcimia
– Emilce Trybuś 3-latce z zaburzeniem mózgowym porażeniem dziecięcym z Chełmka
– Alusi Włodarczyk 3-letniej z wodogłowiem z Brzeszcz
– 22-miesięcznej Lenie Kożuch mieszkance Dworów Drugich, która choruje na wyściółczak anaplastyczny trzeciego stopnia złośliwości
– 6-letniej Justynce Oleś z Oświęcimia chorującej na Neurofibromatoza typ1 w skrócie NF1 i glejaka na nerwie wzrokowym

Podopieczni fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy z różnych miejscowości powiatu oświęcimskiego, którzy wymagają kosztownej długotrwałej rehabilitacji i leczenia.

Pomoc ma Moc

Klub HDK-PCK im. Dzieci Oświęcimia przed meczem charytatywnym Szósty dla Sześciu organizuje akcję krwiodawstwa Pomoc ma Moc.

Więcej o akcji:

Znamy składy drużyn meczu Szósty dla Sześciu – FOTO

Oddaj krew przed meczem Szósty dla Sześciu – FOTO

 

 

Tak młodzi ludzie widzą wolontariat – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa