Podwyżki nie dla ufoludków – FILMY

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 kwietnia 2019 16:43

NSZZ Solidarność rozpoczął batalię o podwyżki dla pracowników instytucji samorządowych w powiecie oświęcimskim. Posłuchajcie lokalnych szefów związku.

Na konferencji prasowej, której przebieg publikujemy w filmach, pojawili się Barbara Leszczyńska, przewodnicząca NSZZ Solidarność w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu, Jacek Gębołyś, wiceprzewodniczący NSZZ Solidarność w Urzędzie Miasta Oświęcim, Damian Sikora, przewodniczący NSZZ Solidarność w Ośrodku Kultury w Brzeszczach, Janusz Gołdynia, przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Pracowników Samorządowych i Bogdan Połącarz, przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Pracowników Synthos i Spółek.

Nieobecna była Anna Pawliwiec, przewodnicząca NSZZ Solidarność w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Oświęcimiu, która się rozchorowała i nie mogła spotkać się z dziennikarzami.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Masz postanowienia noworoczne?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .