Podwórko Talentów Nivea może stanąć w Brzeszczach – FOTO

Redakcja FO  |   Edukacja,Fakty  |   4 czerwca 2020 08:10

Brzeszcze walczą o atrakcyjny plac zabaw w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Głosować na brzeszczańską lokalizację można codziennie.

Nagrodami w konkursie jest 20 miejsc, każde o rynkowej wartości 250 000 złotych, które dzięki nowoczesnemu sprzętowi aktywnie kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci. Może stanąć w Brzeszczach.

„Po ogromnych sukcesach akcji Podwórka Nivea w poprzednich latach, w tym roku po raz kolejny pragniemy rozwijać talenty dzieci oraz zachęcać je do ruchu i integracji. To nasz stały i długofalowy cel w pielęgnowaniu rodzinnej bliskości. Właśnie dlatego zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów Nivea, łącząc w niepowtarzalny sposób zabawę z nauką” – piszą o akcji organizatorzy akcji.

 

 

Każde z nich składa się z trzech stref: sportowej, naukowej, artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci.

Brzeszcze zgłosiły do konkursu tereny rekreacyjne przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Brzeszczach, przy ulicy Mickiewicza 5. To jedyna lokalizacja z powiatu oświęcimskiego zgłoszona do kon kursu, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu do codziennego głownia.

Głosowanie

Trwa do 24 czerwca do godz. 15. Dzień później organizator ogłosi listę zwycięzców. Głos wybrane miejsca można oddać na stronie podworko.nivea.pl. Co ważne, swój głos można oddać codziennie.

Konkurs jest skierowany do gmin oraz spółdzielni mieszkaniowych z terenu całej Polski. Jej celem akcji jest zbudowanie 20 nowoczesnych placów zabaw w tych miejscowościach, na które zostanie oddanych najwięcej głosów internautów.

Fundator zobowiązuje się do zbudowania placu jeszcze w tym roku

Zobacz, jak może wyglądać plac od Nivea na stronie podworko.nivea.pl/wycieczka

Trzecie ie miejsce w rankingu

Brzeszczańska placówka ma 4541 głosów, co daje jej trzecie miejsce w rankingu. Wizja pięknego placu zabaw jest bardzo realna. Zachęcamy do głosowania na stronie podworko.nivea.pl.

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa