Podpalił kamienicę. Trafił do aresztu

Redakcja eFO  |   Fakty  |   18 stycznia 2021 15:56

32-letni mężczyzna podpalił mieszkanie w kamienicy, gdzie przebywał. Tym samym stworzył zagrożenie dla swoich sąsiadów. Ostatecznie trafił do aresztu.

Do zdarzenia doszło na osiedlu Nowa Kolonia w Brzeszczach. Podpalacz jest znany miejscowym policjantom jako osoba, mająca problem z uzależnieniem od narkotyków. W chwili, kiedy podpalił mieszkanie, prawdopodobnie także był pod wpływem środków odurzających.

Strażacy ewakuowali mieszkańców i ugasili ogień na piętrze budynku. Policjanci zatrzymali podpalacza, który następnie stanął przed obliczem prokuratora i usłyszał zarzut.

Śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt 32-latka. Sąd Rejonowy w Oświęcimiu zdecydował, że najbliższe trzy miesiące brzeszczanin spędzi w areszcie śledczym.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .