Podpalacz wpadł na gorącym uczynku

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 kwietnia 2017 13:40

Policjanci z oświęcimskiej komendy ukarali mężczyznę, który podpalał trawę. Zatrzymali piromana, nomen omen, na gorącym uczynku.

Funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego przejeżdżali radiowozem przez ulicę Wysokie Brzegi. Dostrzegli z drogi osobnika, który podpalał trawę na łące. Natychmiast podjęli interwencję.

Podpalaczem okazał się 46-letni oświęcimianin. Ogień podkładał na własnej łące. Policjanci kazali mężczyźnie ugasić płomienie, które jeszcze nie zaczęły się rozprzestrzeniać.

Mundurowi postanowili ukarać 46-latka grzywną. Podpalacz uznał swoją winę i przyjął mandat karny.

Od końca lutego, kiedy zaczął się „sezon na wypalanie traw”, strażacy już prawie sto razy gasili tego typu pożary w całym powiecie oświęcimskim.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa