Podaruj płytę z kolędami w prezencie – FOTO

Redakcja FO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   12 grudnia 2018 15:47
  1. Ta płyta to może być idealny prezent dla kogoś bliskiego. Mowa o płycie z kolędami, którą nagrali Krzywa Alternatywa i Przyjaciele.

Pomysłem i aranżacją płyty zajął się Piotr Pietia Sikora, projekt okładki przygotowała Julia Kuśpik, a produkcją płyty – Damian Łysoń i Michał Wala. Fakty Oświęcim sprawują patronat medialny nad płytą.

“Kolędy w naszym stylu i klimacie, w towarzystwie wspaniałych muzyków. Płyta Krzywa Alternatywa i Przyjaciele jest już dostępna” – mówią z dumą członkowie “Krzywej” i innych osób, które muzykują wraz z zespołem. Próbkę jednej z kolęd można posłuchać TUTAJ.

Kolędy powstały w składzie:

Kamila Sibik – wokal
Łukasz Kwiatkowski – wokal
Piotr Kołodziej – wokal
Dominik Smagacz – saksofon
Bartosz Wiśniewski – trąbka
Maciej Wanat – instrumenty klawiszowe
Tomasz Naras – gitara
Michał Wala – gitara
Piotr Pietia Sikora – gitara basowa
Robert Harmata – perkusja
Kamil Zajda – trąbka
Kacper Woźniak – gitara

 

Lista kolęd przygotowanych przez zespół:

1. Anioł pasterzom mówił
2. Gdy śliczna panna
3. Gdy się Chrystus rodzi
4. Dzisiaj w Betlejem
5. Bóg się rodzi
6. Przybieżeli do Betlejem
7. Mizerna cicha
8. Jezu malusieńki
9. Wśród nocnej ciszy
10. Oj maluśki , maluśki
11. Lulajże Jezuniu.

Zakup płyty

Płytę można kupić pisząc pod adres krzywaalternatywa@gmail.com, można też zadzwonić z zamówieniem pod numer telefonu 668 417 996. Warto też śledzić poczynania zespołu na Facebooku.

Można się osobiście przekonać, że warto kupić płytę podczas najbliższego weekendu. W sobotę grupa zagra w sercu Oświęcimia, podczas. Koncert jest w ramach Jarmarku Świątecznego. Więcej pisaliśmy w artykule Krzywa Alternatywa i Przyjaciele zapraszają na koncert – FILM”.

W niedzielę wraz z dziećmi ze szkół i przedszkoli z gminy Oświęcim grupa zaśpiewa kolędy w charytatywnym koncercie dla chorej nauczycielki – Barbary Warzechy. Warto się wybrać i posłuchać pięknych kolęd. Więcej w artykule Krzywa Alternatywa i Przyjaciele dla Basi Warzechy – FILM“.

Zobacz również:

Krzywa Alternatywa i Przyjaciele dla czytelników eFO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa