Pocisk przy przepompowni

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 marca 2019 15:53

Dzisiaj przed południem pracownicy odkopali pocisk w rejonie przepompowni przy ulicy Szpitalnej w Oświęcimiu. Po niewybuch muszą przyjechać saperzy.

W tym miejscu robotnicy wykonywali prace ziemne. W ich trakcie natrafili na przedmiot, który okazał się niewypałem. Pocisk o długości 30 cm pochodzi prawdopodobnie z czasu II wojny światowej.

Aktualnie miejsce zabezpieczają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. O niebezpiecznym znalezisku wiedzą już żołnierze z jednostki saperskiej w Krakowie, którzy zabiorą i zneutralizują niewypał.

 

Komentarze
  • 21 marca 2019 15:01

    Jerry

    Może jak już będą na miejscu saperzy, to zainteresują się Mostem duchów i zabiorą jego plany z UM, bo to też niezły niewypał.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa